LEADER LIGHT

 LL STREET PW/CW Wall

LL STREET PW/CW je LED svietidlo so špecifi ckou montážou na stenu. Ide o neštandardné svietidlo, ktoré sa využíva všade tam, kde nie je možné svietidlo umiestniť na stĺpy alebo výložník. Vďaka špeciálnej mäkkej difúznej ASY optike je možné svietidlá inštalovať na nízke steny alebo akustické steny v blízkosti cesty. Svietidlo je určené na osvetlenie tunelov, ciest, nadjazdov a podchodov.

UPOZORNENIE: Chyby (opraviteľné aj neopraviteľné) na svietidle spôsobené prepätím nie sú chránené zárukou. Preto odporúčame používať dodatočnú ochranu svietidiel pred prepätím – obzvlášť u svietidiel s ochrannou izoláciou triedy II.
Pozor - Tradičné výbojkové svietidlá, ktoré sa skladajú z robustného jadra, cievky predradníka a vysokotlakových výbojok neboli ovplyvnené týmto javom. Treba to mať na pamäti ak sa v existujúcej inštalácii mení takéto svietidlo za LED svietidlo!

Ochrana pred prepätím

LL STREET je ucelená koncepcia cestných a vonkajších svietidiel určených pre všetky typy aplikácií verejného osvetlenia v zmysle noriem STN EN 13201-2. Ide o vynikajúce moderné LED svietidlá, ktoré spĺňajú najnáročnejšie kritériá úsporného a efektívneho osvetlenia pozemných komunikácií, aktívne napomáhajú k znižovaniu energetickej náročnosti (úspora elektrickej energie v rozsahu 65 % – 70 %) a k napĺňaniu cieľov nízkouhlíkovej stratégie miest a obcí.

Konštrukcia svietidiel LEADER LIGHT je patentovo chránená. Medzi hlavné charakteristiky LL STREET patrí dlhá životnosť, maximálna energetická úspora, 100% recyklovateľnosť, odolnosť voči vibráciám, vynikajúca distribúcia svetla a možnosť jednoduchého riadenia.

LL Street GAG 60W photobiological test

zobraziť/skryť viac info

Na stiahnutie

Konfigurátor objednávkového kódu

Svetelné charakteristiky

Technické špecifikácie

Produktová rada

Príslušenstvo

LL EcoLED

LL Architainment Outdoor

LL Architainment Indoor

LL Architainment Control

LL Entertainment

Všetky produkty LEADER LIGHT:
Certificate ISO 14001
Certificate ISO 9001
LEADER LIGHT s.r.o.

M. Gorkého 33
SK - 052 01 Spišská Nová Ves
Slovak RepublicIČO: 36 188 433
DIČ: 2020034280
IčDPH: SK2020034280tel.: +421 (0)53 41 888 11
fax: +421 (0)53 41 888 18
email: sales@leaderlight.sk